Loading color scheme

Jordānija

uae

Nevainojamā un neatkārtojamā Jordānija ir sapņu valsts. Sapnis, kurš jebkurā brīdī var kļūt par īstenību. Ceļojums uz Jordāniju ir neaizmirstams. Šī valsts ir pasaulslavena ar savu “marsiešu” dabu: kanjoniem, sarkanām smiltīm un ārkārtīgi sāļām jūrām.

Viens no septiņiem pasaules brīnumiem, viens no populārākajiem vēstures pieminekļiem, ir zudusī Petras pilsēta, tā atrodas tieši Jordānijā un pārsteigs jūs ar redzētā mērogu. Jūs obligāti redzēsiet šo unikālo vietu, jo šeit ir filmējuši “Indiānu Džonsu”. Vairākas kulta filmas ir filmētas šeit, Jordānijā, Vādi Ramma tuksnesī, ieskaitot, Zvaigžņu karus un Marsieti.

Jordānijā ir norisinājušies vairāki ļoti svarīgi Bībeles notikumi: Sodoma un Gomora, Lota ala, Jēzus Kristus krustīšana… Vēl obligāti ir jāredz vēstures pieminekļi, kas ir lieliski saglabājušies no Senās Romas impērijas laikiem!

Izvēloties laiku ceļojumam uz Jordāniju, Jums jāņem vērā, ka ērtākais periods ir pavasaris un rudens, kad gaisa temperatūra iesilst līdz +30 grādiem. Vasarā šeit ir pārāk smacīgi, temperatūra dažreiz ir augstāka par +40 grādiem, bet ziemā dažreiz ir ļoti auksts vējš.

 


Ceļojumi uz Jordāniju


 Sazināties ar mums.